פינוי דירות

 

 

כל מה שצריך לדעת על פינוי דירות


פינוי דירות כמה זה יעלה לי? האם זה בחינם?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים להזמין חברת הובלות.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת הובלות טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות הובלות איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מהגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מובילים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

כל מה שצריך לדעת על פינוי דירה ושירותי אלטעזאכן


מהם שירותי אלטעזאכן? וכיצד הם התפתחו?

רבים מאתנו זוכרים את קולם של הרוכלים הצועקים" "אלטעזאכן", מילה שמקורה בשפה האידיש ופירושה- דברים ישנים.

המנהג התבצע על ידי היהודים ממזרח אירופה והפך להיות חלק בלתי נפרד מארצנו.

אז, היו הרוכלים מציעים את הדברים הישנים לתושבי השכונה כאשר הם רוכבים על חמור או סוס.

נוסף על הפריטים שהוצעו לקהל הנרחב ביצעו הרוכלים גם שירותי פינוי מבתים ודירות ללא תשלום.

בתמורה - הם קיבלו את החפצים שפונו.

עם התפתחות הטכנולוגיה הפך האלטעזאכן למקצועי והחמור או הסוס הוחלפו ברכב.

עם הזמן נדחק האלטעזאכן לצד והוחלף בחברות מקצועיות אשר עוסקות במגוון סוגי פינוי ומעניקות שירותים נוספים.

חברות אלו מבצעות את העבודה בצורה מסודרת, בטוחה, נקייה ועומדות בזמנים.

אנשים רבים בימינו זקוקים לשירותי פינוי חפצים, רהיטים ואביזרים.

ישנם מגוון סוגי פינוי - ביניהם: פינוי תכולה של דירה קטנה או גדולה, פינוי משרדים אשר צברו רהיטים וחפצים, פינוי מחסנים גדושי חפצים, פינוי מקלט, פינוי מגרשים אשר מכילים חפצים שאינם דרושים יותר, פינוי גגות אליהם מתקשים בני הבית להגיע, פינוי ירושות ועיזבונות, פינוי חצרות ועוד.

 

למה להזמין פינוי דירה ממומחה פינוי דירה ולא לעשות לבד?

 

באמצעות פינוי הדירה או המשרד ניתן לסדר את הבית ולהפטר מכל החפצים שאינם נמצאים בשימוש.

כידוע לרבים, כאשר הבית או המשרד עמוסים בחפצים, קשה מאוד להתחיל למיין אותם משום שהדבר דורש אנרגיה רבה, סבלנות וזמן רב.

כאשר מדובר על המחסן, הגג או המקלט שלנו- שלושה מקומות אליהם איננו נוטים להיכנס בכל יום ומתאפיינים בבלגן, מעדיפים רבים שלא "להסתבך" ומשאירים את הדלת סגורה כך שהחפצים ממשיכים להיאגר.

כמו כן, נוטים אנשים רבים להניח חפצים במגרש או בחצר ביתם ולהשאירם שם עד שאלו הופכים להיות חלק בלתי נפרד מהנוף.

כאשר מדובר על ירושות ועיזבונות עשוי הקושי רק לגדול משום שמדובר על חפצים שהיו שייכים לאדם קרוב שנפטר ולא תמיד קל למסור או לזרוק אותם גם אם הם לא נמצאים בשימוש.

כמו כן, ישנם לא מעט מקרים בהם אנשים נקשרים לחפצים אשר מזכירים להם תקופה טובה או מזכירים להם מקום, אהוב וכו' ולפעמים מדובר על בעיה שנקראת אגרנות ופינוי הוא הפיתרון (יש לציין כי דירה מלוכלכת ועמוסה עלולה לגרום לבעיות בדרכי הנשימה ,למחלות ואף לחוסר שקט).

באמצעות שירותי פינוי דירות מקצועי יהיה ניתן לפנות את כל הפריטים והרהיטים הישנים, לבצע פינוי ירושה, פינוי דירה לאחר ירושה וכו' ולעצב את מראה הבית מחדש, כל זאת ללא טרחה, השקעת זמן ועצבים.

 

איך מבצעים את הפינוי?

 

מה עושים עם הפריטים המפונים?

 

תהליך פינוי מתחיל בשיחת יעוץ עם החברה הנבחרת. לאחר קבלת הייעוץ (רצוי לבקש מהנציג להגיע אל המקום כדי שהוא יוכל לראות מהי כמות התכולה) יהיה ניתן לדעת כיצד ניתן לבצע את הפינוי בצורה הטובה ביותר.

לפני התחל העבודה יש לחתום על הסכם אשר מסדיר את הפעולות שיתבצעו – ההסכם כולל את התאריך בו יבוצע הפינוי, את תאריך סיום הפינוי, את החפצים מפונים (האם מדובר על פינוי רהיטים כבדים, פינוי חפצים גדולים, פינוי בגדים, פינוי חפצים קטנים וכו'), לאן החפצים מפונים- לרחוב, לאתרי אשפה אשר מחזיקים ברישיון, למחזור (פחי מחזור מתכות, פחי מחזור פלסטיק וכו'), האם הלקוח מעוניין לבצע תרומת בגדים, תרומת רהיטים וכו'), מי אחראי לפינוי מול העירייה, האם החברה המפנה מנהלת ספרים בהתאם לחוק, מי מנקה את חדר המדרגות לאחר הפינוי, אילו פעולות נוספות יתבצעו בעת פינוי הדירה (פעולות אלו עשויות להיות: אריזה של החפצים בשקים, ארגזים או קרטונים, מיון המסמכים, הספרים וכו' זריקת האשפה אשר עשויה לכלול: פסולת אלקטרונית, פינוי מוצרי פלסטיק, זריקת פסולת מתכתית, זריקת פסולת נייר וכו', ניקיון החלל, חיטוי, צביעת הדירה,הדברה וכו') וכמובן- התשלום עבור העבודה. מחיר הפינוי יהיה תלוי בסוג הפינוי, זמן הפינוי, כמות החפצים המפונים, קומת הדירה, מיקום הדירה ועוד.

 

מתי שירות פינוי יהיה בחינם ומתי יעלה כסף?


פינוי עזבונות וירושות בחינם? יש דבר כזה?

יש חברות אשר מספקות שירותי פינוי דירה תמורת תשלום ויש חברות אשר מבצעות את העבודה בחינם. במרבית המקרים החברות שגובות כסף גובות סכומים סבירים והלקוח מרגיש בטוח יותר משום שהוא יודע שהעבודה תתבצע ללא ויכוחים.

כאשר מדובר על פינוי דירה בחינם- הדבר אינו באמת בחינם והחברה המפנה לוקחת את התכולה תמורת הפינוי.

במקרים רבים החפצים המפונים עשויים להיות חסרי ערך כספי אך את חלקם יכולים המפנים למכור. בחלק מהמקרים עלולים המפנים להגיע לדירה, לראות את החפצים, להחליט שהם חסרי ערך ולא להסכים לבצע את הפינוי וזוהי בעיה.

נוסף על כך, חברה אשר מפנה את הדירה תמורת תשלום תעניק שירותים נוספים- תבצע אריזה לפני פינוי רהיטים, תסייד את הדירה, תתקן, תנקה, תבצע מיון חפצים, מיחזור חפצים, זריקת חפצים לפח ועוד.

כמו כן, יש חברות אשר מספקות שירותי פינוי דירה בתשלום אך מבצעות גם קניית חפצים שמיועדים לפינוי, באמצעות חברה אשר קונה תכולת דירה יהיה ניתן לבצע קיזוז עלות פינוי ממחיר קניית החפצים. מבחר דרכי הפינוי הקיימות מאפשר לכל אחד לבחור בדרך המתאימה לו ביותר.

יש לציין כי חלק מהחברות מוסרות חפצים כתרומה לנזקקים.

 

מה זה אומר שירות פינוי דירה הוגן, יעיל ומקצועי?

 

איך בוחרים חברת פינוי?

חברה איכותית, מקצועית ובעלת ניסיון וותק בתחום הפינוי תספק מגוון שירותים- תבצע פינוי חצרות, פינוי דירות גדולות וקטנות, פינוי גגות ומחסנים ועוד, תבצע ניקוי יסודי לאחר סיום העבודה, תסייע באריזה, תעבוד באופן בטיחותי, תעמוד בזמנים וכו'.

כמו כן, תעסיק החברה עובדים מקצועיים ומנוסים אשר עברו הכשרה ועובדים עם כל הכלים הדרושים, תעניק שירותים במגוון אזורים וכמובן- תחזיק ברישיון עבודה.

רישיון העבודה הוא הדבר הראשון שיש לבדוק משום שלא תוכלו לסמוך על חברה שאינה מחזיקה ברישיון.

מעבר לזאת, חברה ללא רישיון מסכנת את העובדים, הרהיטים והחפצים. כמו כן, צריכה החברה להיות בעלת מוניטין, להעניק אחריות ולעבוד עם הסכם התקשרות אשר מסכם את כל הפרטים שנקבעו.

הסכם מסודר אשר מכיל את כל התנאים יוכל לחסוך הרבה אי הבנות.

 

איך אוכל למצוא חברת איכותית אשר עוסקת בפינוי?


ידידיי, אני מעוניין להפטר מכל החפצים המיותרים שלי ואני צריך המלצה

אם אתם מעוניים לפנות דירה, מחסן, מקלט, בית פרטי, משרד וכו', מומלץ עבורכם להיעזר בשירותים של חברת פינוי איכותית.

תוכלו למצוא חברה מקצועית ובעלת ניסיון על ידי פנייה לחברים, בני משפחה או מכרים אשר ביצעו פינוי והיו מרוצים משירותי החברה בה נעזרו.

סביבתכם הקרובה תוכל להמליץ לכם על חברות שמבצעות פינוי תכולת דירה תמורת תשלום, פינוי דירה בחינם או פינוי דירה בתשלום בשילוב רכישת חפצים.

לפנות אל אתרי האינטרנט

דרך נוספת למציאת החברה המתאימה תוכל להתבצע באמצעות חיפוש באינטרנט. תוכלו להקליד את המשפטים: "פינוי דירה המלצות", "חברה מומלצת לפינוי דירות" או "פינוי דירה לצורך השכרה" ותמצאו מגוון אתרים של חברות פינוי פוטנציאליות.

חשוב לזכור כי לא כל החברות איכותיות ולכן יש לבחון מספר פרטים חשובים- זכרו לבדוק האם החברה מחזיקה ברישיון, כמה זמן היא קיימת, האם היא מעניקה אחריות, האם היא מתמחה בסוג הפינוי הדרוש לכם, האם היא מבצעת פינוי תמורת תשלום או בחינם, האם היא רוכשת פריטים, האם היא מעסיקה עובדים מורשים אשר עובדים עם כל הכלים הדרושים, כמה עובדים נמצאים בחברה, באילו אזורים היא מספקת שירות, האם האתר מכיל המלצות של לקוחות, האם היא מדורגת באתר מדרג ואם כן- מהן חוות הדעת, האם היא גובה מחיר סביר עבור העבודה, האם היא גמישה בזמנים ועומדת בזמנים, האם היא מספקת שירותים נוספים וכו'.

גולשים יקרים – עזרו לי למצוא חברה איכותית- הבית עולה על גדותיו

אופציה נוספת תהיה לערוך חיפוש בפורומים. גולשי הפורומים יוכלו להמליץ לכם על חברות פינוי איכותיות אשר מספקות מגוון שירותים, עובדות עם רישיון ,מספקות אחריות ויוכלו לענות לכם על שאלות שונות כמו למשל: "אילו חברות יאפשרו לי לבצע מכירת חפצים?", "מה כדאי לי לעשות עם פריטי אספנות? יש פה אספן שיוכל להמליץ לי"?, "יש פה אגרנים אשר מבצעים איסוף פריטים שלא לצורך? כיצד אתם מתמודדים עם זה והאם אתם מזמינים שירותי פינוי כל כמה שנים?", "מהי עלות פינוי דירה?" וכו', אם אתם מעוניינים לדעת כמה עולה פינוי דירה תוכלו להקליד את המשפט: "פינוי דירה השוואת מחירים" בשורת החיפוש ולגלות זאת בעצמכם.

לאחר שתאספו את כל המידע תוכלו לבחור בחברה המתאימה לכם וליהנות מבית נקי ומסודר.

 

כמה כסף תקבלו ואיזה חפצים תוכלו למכור בעת פינוי דירה ?


כל סוגי הריהוט
200-2,000 ש"ח

כל סוגי כלי הבית
100-1,000 ש"ח

כל סוגי מוצרי החשמל
200-4,000 ש"ח

מוצרי ביגוד
100-1,000 ש"ח

כלים וציוד מטבח
100-1,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

פניות אחרונות
פינוי תכולת דירה
פינוי סלון שולחן מזנון פינת אוכל ושתי ארונות בגדים.
חולון
28/08/2019 11:56:42
פינוי תכולת דירה
פינוי תכולת דירה
נתניה והסביבה
15/04/2018 13:15:44
פינוי תכולת דירה
פינוי תכולת דירה
חדרה
31/01/2018 14:14:31
פינוי תכולת דירה
פינוי תכולת דירה
ראשון לציון והסביבה
20/01/2018 09:26:50
פינוי תכולת דירה
פינוי תכולת דירה
פתח תקוה והסביבה
19/12/2017 06:27:20
פינוי תכולת דירה
פינוי תכולת דירה
תל אביב
29/11/2017 15:28:21