השכרת משאית ורכב מסחרי

 

 

כל מה שצריך לדעת על השכרת משאית


השכרת משאית או רכב מסחרי כמה זה יעלה לי? איזה סוג רכב הכי מתאים לי?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים להשכיר משאית או רכב מסחרי.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת הובלות טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות השכרת משאיות ואכבים מסחריים איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מהגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 חברות יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

השכרת משאית עם או בלי נהג והשכרת רכב מסחרי

 

כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים!


רוצים להוביל את תכולת הדירה שלכם?

צריכים להשכיר רכב מסחרי?

המשאית שווקה חיים בעסק?

ובקיצור, צריכים להשכיר רכב מסחרי או אפילו משאית?! אז הגעתם למקום הנכון! כל מה שתרצו לדעת מהדברים הראשונים שאתם חייבים לדעת כמו ביטוח וכמה עולה? ועד הפינישים הקטנים כמו איפה אפשר לחסוך וטיפים איך להפוך את היום הזה ליום חוויתי וכיפי עבור כל החברים!

השכרת משאית או רכב מסחרי מעולם לא הייתה קלה יותר! רק גלגלו קדימה ותגלו את כל מה שרציתם לדעת על השכרת משאיות ורכבים מסחריים ולא העזתם לשאול.

 

מה צריך לדעת לפני הכל!

 

איך בוחרים חברת השכרה?

ישנם 3 קריטריונים שכל חברה מקצועית, שאתם שוקלים לעשות עסקים עמה, צריכה לעמוד בהם והם:

שירות ומקצועיות – לחברה צריך להיות רישיון תקף לעסק, וותק וניסיון עם העיסוק המדובר וגם כוח אדם מקצועי עם האסמכות הרלוונטיות. בנוסף, לחברה צריך להיות מערך שירות מתפקד כמו קו למקרי חירום ושעות קבלת קהל.

אמינות – אתם כלקוחות צריכים תחושת ביטחון בחברה ולכן החברה חייבת להיות אמינה ושניתן לסמוך עליה.

פופולאריות – לחברה צריך להיות מאגר לקוחות עשיר ומוניטין אמין וטוב בשוק.

אז איך תוודאו את הימצאות הקריטריונים הללו? ובכן הדרך הטובה ביותר הינה דרך המלצות! מלבד המידע הרלוונטי שניתן לקבל כמו עלות ההשכרה ואיך הגעתם אל החברה הזו, המלצות ממקורות אמינים יוכלו לתת לכם פרטים על החברה שלא יכולתם לדעת בדרך אחרת כמו פרטים על איכות השירות, איזה טיפול התקבל במקרה של תקלה וכו'.

המלצות יכולות לבוא משלל מקורות כמו: מכרים, חברים, משפחה, ביקורות באינטרנט, קבוצות בפייסבוק, פורומים וכו', כל מה שחשוב שיבואו ממקור אמין!

 

ביטוח לתכולה

 

חשוב שתדעו, כשאתם משכירים משאית ואינכם שוכרים גם סבלים, האחריות על התכולה היא עליכם! כל מה שחברת ההשכרה מספקת הינו המשאית וטו לא ולכן חשוב שתיקחו בחשבון שבמקרה של שריטות, מכות, תקלות וכו', אין מי שייתן דין וחשבון חוץ ממכם.

הערה: ישנה אפשרות לרכוש ביטוח על התכולה מחברת ההשכרה אך זה יעלה לכם תוספת תשלום ורצוי לברר על זה לפני השכרת המשאית.

ביטוח חובה, מקיף וצד ג'

ראשית נתחיל ונגדיר מהו ביטוח חובה, צד ג ומקיף':

ביטוח חובה – ביטוח חובה גם לחברת ההשכרה וגם לאדם פרטי הוא חובה בכל מצב. ביטוח חובה מכסה, במקרה של תאונת דרכים, פגיעות בנהג, בנוסעים וכן גם להולכי רגל המעורבים, אם היו.

ביטוח צד ג' – ביטוח צד ג' לא חובה על נהגים פרטיים אבל על חברות ההשכרה הוא כן! ביטוח צד ג' מכסה פגיעות רכוש עם הרכב השכור, לצד שלישי (הרכב הנוסף שהיה מעורב בתאונה לדוגמא).

ביטוח מקיף – ביטוח מקיף הוא אינו חובה בשני המקרים (פרטי ומושכר). ביטוח מקיף מכסה כל נזק אשר נגרם לרכב כולל גניבה או תאונה. ביטוח מקיף הוא מעולה לשני הצדדים, גם חברת ההשכרה תהיה שקטה אם ייגנב הרכב למשל וגם אתם תהיו שקטים שאתם מכוסים מכל הכיוונים.

אחרי שהגדרנו כל סוג ביטוח, חשוב לציין: לפני שאתם שוכרים רכב מסחרי או משאית בררו קודם כל כמה עולה כל סוג ביטוח ומה הוא מכסה, רק אח"כ חתמו על הסכם שכירות! בנוסף, לייתר ביטחון, קראו את מסמכי הביטוח ובדקו שהמשאית המדוברת בהסכם היא אכן המשאית שתשכרו ושכל הפרטים בחוזה תקינים.

 

בירור על רכב מסחרי או המשאית עצמה


לפני שאתם חותמים על הסכם שכירות, חשוב שתבררו איזו מן רכב מסחרי או משאית נותנים לכם: בררו מתי המשאית עברה טסט וטיפול, מתי מילאו אוויר בגלגלים, מהי שנת היצור, האם היא עברה תאונות וכו'. בנוסף, רצוי להיכנס לרכב, לתפעל ולראות שהכל עובד כשורה במו עינכם.

רצוי גם לברר באינטרנט ביקורות על הדגם והאם החברה המייצרת הינה חברה אמינה, אך לא חייב.

 

כמה עולה להשכיר משאית? כמה עולה להשכיר רכב מסחרי?


אז כמה כל סיפור ההובלה עצמית יעלה לכם? ובכן לפני שנעבור לפירוט טווחי המחירים בשוק, חשוב לציין ממה המחיר מושפע ומורכב:

1. זמן – לכמה זמן אתם רוצים לשכור את המשאית או הרכב המסחרי? שעה? יום? שבוע? המחיר יהיה בהתאם!

2. גודל – משאיות מסווגות לפי משקלן וכך בהתאם גודלן לדוגמא: משאיות עד 5 טון יהיו קטנות ממשאיות מ5 עד 12 טון, לכל גודל יש את המחיר שלו. לגבי רכבים מסחריים המחיר תלוי בעיקר בסוג הרכב ובמחירו במחירון הרכב הרשמי של לוי יצחק.

3. סוג – ישנן משאיות קירור, משאיות מטען וכו' ולגבי רכבים מסחרים כנ"ל, ישנם: רכב מסחרי קטן, רכב מסחרי גדול, רכב מסחרי סגור, רכב מסחרי מסוג טנדר, ישנם רכבי מסחר מסוג טרנזיט להובלת נוסעים וכן טנדרוני שטח, לכל סוג יש את המחיר שלו!

4. דלק וקילומטראז' – בד"כ ברוב חברות ההובלה הצעת המחיר כוללת כיסוי על דלק אך רצוי לשאול מראש! יכול להיות שיש סיווג ע"פ קילומטרים ולכן רצוי שאפילו כבר בטלפון תציינו מאיפה ההובלה ולאן.

כאשר משכירים משאית הכוללת נהג סביר להניח כי הכל יהיה כלול אך כאשר פונים לחברת השכרות רכבים ומבקשים להשכיר רכב מסחרי או משאית המחיר אינו כולל דלק ויש לשלם תוספת כסף עבור ביטוח או חריגות ק"מ.

5. נהג – אם למשאית מצורף נהג מקצועי, יהיה לזה ביטוי במחיר אך במידה ואתם נוהגים תצליחו לחסוך קצת כסף.

חשוב להדגיש שלפני שאתם שוכרים משאית או מכונית מסחרית רצוי לדעת מראש מה אתם רוצים (מבחינת זמן, סוג וגודל) ולברר את כל הפרטים מראש (מבחינת דלק ונהג), רק כך תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת!

ובכן אז אחרי שסיכמנו את הגורמים המשפיעים על המחיר ניתן לעבור לטווחי המחירים הקיימים כיום בשוק:

לפני שעה – המחיר לשכירת משאית לפי שעה נע בין 600-950 שקלים, הכל תלוי בתנאי השכרת המשאית שסוכמו וגודל המשאית.

בד"כ אם השכרתם משאית לפי שעה אתם, סביר להניח, זקוקים לה לצורך פרטי של העברה עצמאית ולכן אין צורך לפרט את הגודל של המשאית פה מכיוון שבד"כ לא תצטרכו משאית שתעלה על 5 טון לצורך העברת תכולת דירה פשוטה.

לפי יום – לפי יום יש כן צורך לקטלג לפי טונים וקילומטר. בד"כ אם רצונכם להשכיר לכמה ימים, אתם סביר להניח בעלי עסק שזקוקים למשאית לצורך מתמשך וזקוקים לדיוק מרבי במחיר, אז: לסיכומו של עניין, אחרי שקיבלתם הצעת מחיר אתם מוכנים להמשיך לשלב הבא ולברר האם באמת מתאים לכם להשכיר משאית בין אם אתם מייעדים אותה לשימוש פרטי של הובלה עצמית או לשימוש של העסק שלכם!

 

שימוש פרטי

 

אז אתם רוצים לחסוך קצת ולהעביר את תכולת הדירה שלכם או פריטים בודדים לבד או פשוט להשכיר רכב מסחרי לצורך טיול עם המשפחה, מה בעצם אתם פשוט חייבים לדעת? איך תדעו שזאת הדרך הטובה ביותר עבורכם ועבור הפריטים שלכם? מהם היתרונות והחסרונות? סעיף זו נועד לעזור לכם להגיע להחלטה נכונה ולתת לכם קצת מושג מה זה בעצם לשכור משאית להובלה עצמאית!

 

האם זה מתאים לי?

 

לשכור רכב מסחרי זה פשוט וקל, אין צורך ברישיון מיוחד, המחיר יורד ככל שאתם לוקחים את הרכב לתקופה ארוכה יותר, ניתן להשכיר רכב מסחרי לפי שעה, להשכיר ליום אחד, שבוע, חודש או אפילו שנה...

לשכור משאית להובלה עצמית זה לא מתאים לכולם, לכן לפני שאתם רצים לשכור משאית כדאי שתבדקו האם אתם עונים על הקריטריונים הבאים: רישיון – בשביל לנהוג במשאית חובה רישיון ייעודי למשאית!

ישנן שני דרגות רישיון לנהיגה על משאית והם C וC1:

– בעל רישיון מדרגה C1 יוכל לנהוג במשאית עד 12 טון.

– לבעל רישיון מדרגה C אין הגבלת משקל.

חשוב לפני שאתם שוכרים משאית לברר האם יש בין הרישיון שלכם למשאית התאמה למרות שלשימוש פרטי, בו לא צריך משאיות מסחריות שמיודעות להוביל ציוד כבד במיוחד, רישיון C1 יספיק ביותר.

עזרה בהובלה – בין אם זה העברת תכולת דירה ובין אם זה פריט אחד בודד ומאסיבי, אתם תצטרכו עזרה בהובלה! בין אם זה חבריםמשפחה או סבלים מובילים מקצועיים, מישהו צריך להיות שם בשבילכם ולכן אם אין לכם אף אחד ואף עזרה, השכרת משאית איננה עבורכם.

הובלה פשוטה – מה הכוונה? הכוונה שלהשכיר משאית צריך תנאים מסוימים הכוללים חניה מסודרת ליד מיקום הפריטים (בית, בניין) ואפשרות להעביר את כל הפריטים בצורה חלקה וללא מכשולים אל המשאית, לדוגמא: אם יש לכם פסנתר כנף אשר אינו עובר בדלת סטנדרטית ובבניינכם אין מעלית אז האפשרות היחידה היא לשכור מנוף ובמקרה זה בכל מקרה תצטרכו לשכור חברת הובלות ולכן רצוי לסגור כבר מחיר וחבילה משתלמת שם במקום להסתבך יתר על המידה בהשכרת משאית אך אם יש לכם סלון קטן למשל או מיטה סטנדרטית שעוברת בדלת ואתם גרים בקומת קרקע, השכרת משאית יכולה לחסוך לכם עלויות של אפילו עד אלפי שקלים!

יתרונות

חסכון משמעותי בכסף – אין תשלום טיפ (אלא אם כן שכרתם גם נהג), התשלום הוא נטו על המשאית או הרכב המסחרי (ברוב המקומות כוללים כבר את מחיר הביטוח והדלק בהצעת המחיר) ואין סבלים שצריך לשלם להם! ובקיצור, החיסכון הוא משמעותי ביותר לעומת שכירת חברת הובלות!

פרטיות – אתם ורק אתם מעבירים את הפרטים האישיים שלכם! אף יד אחרת לא תיגע בפירטים שלכם, לא תכנס אליכם לבית ולא תיצור אינטראקציה עם בני הבית!

מי יותר טוב אם לא אתם? – אתם מעבירים, אתם בודקים ואתם נוהגים! אין בנאדם יותר אחראי שיותר אכפת לו ממכם ולכן בהעברות עצמאיות יש יתרון מובהק לזה שאתם והאנשים הקרובים שלכם תעבירו הכל!

זמן – בד"כ אם אתם שוכרים ורוצים להוביל תכולת דירה שלמה רצוי לשכור ליום שלם, כך תוכלו להעביר באיטיות ובבטחה ליעד החדש בלי לחץ של זמן! תוכלו אפילו להעביר בנגלות אם תרצו! בצד ההפוך, אם יש לכם רק פריט אחד או כמה פריטים קטנים להובלה שיכולה לקחת חצי שעה-שעה אפשר להשכיר משאית לפי שעה או רכב מסחרי קטן עם עגלה נגררת ובכך לשלוט בזמנים ולשלם בדיוק כמה שתרצו!

תקופות עמוסות – בזמן שכולם נלחמים לתפוס מוביל בתקופת הקיץ, תחילת סמסטר (ספטמבר אוקטובר), חגים וסוף שנה, אם אתם תחליטו להשכיר משאית, אתם תחסכו הכל! הרי בעיקר מי שתפוס הינם הסבלים עצמם אך ברגע שמנטרלים את גורם הכוח אדם, מה שנשאר זה רק לשכור משאית ואותם יש בשפע!

חסרונות

סיכוי לפגימה בפריט – מכיוון שאתם מעבירים את הפריטים בעצמכם ואינכם מובילים מקצועיים הסיכוי לתקלות ולהטלת מומים בפריט הוא גבוה! בייחוד כשמדובר בחפצים רגישים כמו מכשירי חשמל ורהיטים העשויים מזכוכית. אם אין לכם ניסיון בהעברות חשוב שתבצעו תחקיר אינטרנטי לפחות ותמצאו הנחיות וטיפים להובלה עצמית נכונה.

פגיעה גופנית – בהובלה עצמית הסיכוי לפגיעה גופנית הוא גדול! הרמה לא נכונה, נפילה של פריט, הובלה לא נכונה במדרגות ועוד ועוד הם מקרים בהם הנזק הגופני שיוכל להיגרם לכם הוא רציני וכואב! ולכן אם אין לכם ניסיון בסחיבת ציוד עדיןכבד רצוי שלא תנסו להוביל לבד. אם בכל זאת אתם רוצים עדיין לבצע הכל בעצמכם, או שתתייעצו עם איש מקצוע (רצוי חבר או מכר שייתן לכם דעה כנה ולא ינסה למשוך אתכם לשכור את שירותיו) או שפשוט תחפשו מידע רלוונטי באינטרנט ותתחילו גם לצפות בסרטונים ביוטוב.

בטיחות בכביש – אם לא שכרתם נהג יחד עם המשאית סביר להניח שאתם תנהגו או הנהג שבחרתם. בכל נסיעה בכביש יש סיכון לתאונות שונות, בייחוד אם אתם או הנהג הנבחר שלכם לא נוהגים כדרך קבע במשאית ולא מיומנים (מה שלא קורה כששוכרים נהג מקצועי). ההמלצה פה היא פשוט לעשות כמה סיבובים עם המשאית עד שתרגישו בנוח או שהנהג הנבחר שלכם ירגיש בנוח עם דגם המשאית והנסיעה בה, או פשוט לשכור נהג יחד עם המשאית.

 

שימוש עסקי


השכרת משאית או רכב מסחרי לשימוש עסקי היא נפוצה יותר ממה שחושבים! לפעמים נתקעים, לפעמים יותר משתלם לשכור מלקנות, לפעמים צריך לתגבר צי משאיות קיים בתקופות העומס – הכל אפשרי וחשוב שבעלי עסק באשר הם ידעו על האפשרות להשכיר רכב מסחרי לעסקים ומשאיות ואת כל הפרטים עליה! אז אם שקלתם את האופציה הזו חשוב שתקראו את הקטע הבא ותחליטו בעצמכם האם זו הדרך הנכונה עבורכם!

מה אני צריך?

חשוב שלפני שאתם בכלל מגיעים לחיפושים אחר חברת השכרת רכבים מסחריים או חברת השכרת משאיות מתאימה, שתבררו מה אתם בדיוק צריכים! איזה גודל של רכב או משאית אתם צריכים? לכמה זמן? האם יטיב לכם הסכם לטווח ארוך או קצר? מהו המטען שלי ואיזה סוג משאית אצטרך (קירור, גרירה וכו')? האם אני צריך גם נהג בנוסף? וכו'. ברגע שתגבשו לעצמכם בדיוק את המשאית האידיאלית שלכם להשכרה ואת כל הפרטים הנלווים תוכלו לקבל בזריזות הצעת מחיר מדויקת וללכת ישר לרואה חשבון ולסגור עניינים!

יתרונות

זמינות – נתקעתם בלי רכב מסחרי או משאית? זקוקים לתגבור המשאיות הקיימות בתקופות העומס? בד"כ לכל חברת השכרה יש צי משאיות ורכבים מסחריים שעומד לרשותכם בכל זמן שתתקעו!

עלויות נמוכות – אם אינכם צריכים את הרכב המסחרי או המשאית על בסיס יומי או שזקוקים לה פעם בשבוע או חודש, השכרת משאית היא אידיאלית עבורכם אם אתם רוצים לחסוך בעלויות! לקנות משאית ולטפל בה מבחינת התחזוקה, הביטוח והדלק בשביל כמה פעמים בחודש יכול להיות נטל כספי ולא משתלם על העסק ולכן רצוי לבדוק אופציה זו ולחפש חברת השכרה שתוכל לספק לכם משאית לטווח ארוך!

שקט נפשי – ברוב חברות השכרת המשאיות, יש כבר ביטוח, יש מקום לתחזוקה של המשאית ובקיצור יש למי לפנות אליו! כשאתם קונים משאית, נטל הטיפול בה עובר אליכם כולל כל פרט קטן ובעסק עמוס כל מעמסה שתוכלו להוריד מראש המנהל ורואה החשבון יוכל ליעל את העסק בכמה אחוזים טובים!

תמיד יש תחליף – משהו קרה למשאית ששכרתם? חברת ההשכרה, כחלק מהביטוח והאחריות שחתמתם עליהם, תגרור את המשאית ותספק ישר משאית חדשה.

ניהול תזרים מזומנים יותר בנוחות – כשקונים משאית צריך לעקוב אחרי התשלומים, הוצאות הדלק, פיקוח על העובדים שנוסעים עם המשאית (שלא ישתמשו לשימוש פרטי) וכו', אך כשמשכרים משאית יותר נוח לנהל את ההוצאות כי בד"כ חברת ההשכרה מטפלת ברוב הדברים, אולי חוץ מהדלק!

חסרונות

המשאית רכב מסחרי אינה שלכם – בכל זאת, למרות כל היתרונות, בשורה התחתונה המשאית אינה שלכם. אתם לא בחרתם את הדגם, את המשקל, היא אינה חדשה והיא לתקופה מוגבלת!

חוסר מיתוג – משאיות להשכרה בד"כ אינן מקושטות בשום פרסומת או שהן כבר תפוסות עם פרסום לחברת ההשכרה, בשבילכם זה חסרון מפני שבמשאית שתהיה בבעלותכם סביר להניח שתמתגו אותה לייצג את העסק בכל כבישי ישראל כדי על הדרך לפרסם את העסק ופה אין שום סממן של העסק שלכם בשום צורה.

חשוב לציין, שתמיד אפשרי אם יש לכם קצת כסף בצד והמשאית הינה מושכרת לטווח ארוך באמת לפנות לחברת פרסום ולמתג את המשאית לצורככם.

שכירת סבלים – משאית אינה באה בד"כ עם סבלים אלא רק אם נהג, וזה רק במקרה שביקשתם. שכירת סבלים תעלה לכם תוספת תשלום וחשוב שאחרי שאתם מקבלים הצעת מחיר על השכרת משאית, תבררו גם כמה עולה להשכיר סבלים, בין אם זה מאותה חברה או מחברה אחרת, ותחשבו האם זה באמת משתלם לכם.

 

בטיחות בעבודה


בכל הנוגע להשכרת משאית או רכב מסחרי חשוב לדבר על נושא זה בהרחבה. בטיחות בעבודה אינו משהו לזלזל בו וחשוב שלפני שתפנו להשכרת משאית תבדקו עם עצמכם האם אתם מסוגלים לשמור על רמה גבוהה של בטיחות בכל רגע ורגע בשימוש המשאית השכורה.

לדוגמא: חשוב שלא תעלו על ההגה עובד שאין לו רישיון וניסיון עם נהיגה במשאית הספציפית ששכרתם, נהג שאיננו מיומן יוכל לעשות יותר נזק מתועלת כמו קנסות על חניה לא חוקית או נסיעה לא נכונה, נזק לשכורה בנהיגה לא נכונה (בסחורה עדינה יש עדיפות לא לנסוע בכבישים מהירים ולנהוג בזהירות מה שרק נהג מיומן יוכל לבצע) ועוד!.

עוד דוגמא נוספת: כשמשכרים משאית בד"כ היא לא באה עם סבלים מקצועיים ואם אתם לא שוכרים סבלים סביר להניח שתבצעו את העמסה למשאית לבד. מעשה זה טומן בחובו סכנות בטיחות לעובדים שאינם מיומנים בהעמסה, סכנה לפגימה בסחורה ועוד שלל בעיות נוספות שעלולות להתגלות.

לסיכום כשאתם משכירים משאית חשוב שתשימו דגש ענק על בטיחות בשימושה ובעבודה איתה ואם אינכם מסוגלים לשמור על הבטיחות ברמה הגבוהה ביותר רצוי שתשקלו לא לשכור משאית וללכת לחברת הובלות מקצועית!

 

טיפים הקטנים לסיום


לסיום נציג לכם כמה טיפים קטנים ומועילים שיוכלו לעזור לכם לעבור את יום ההובלה בשלום ואפילו לחסוך לכם קצת כסף!

טיפ בביטוח – בפוליסת הביטוח תמיד מצוין מי רשאי לנהוג ברכב! סכמו מי נוהג מראש ויידעו את חברת ההשכרה, זכרו כל נהג שמצוין נוסף יעלה את סכום התשלום לביטוח! בנוסף, בביטוח כל נהג מתחת ל24 יקפיץ את עלות הביטוח! ולכן אם אתם סטודנטים בני 24 ומטה רצוי לבקש ממכר או משפחה שמעל 25 וביכולתו לנהוג במשאית לבצע את המשימה.

השוואת מחירים – אל תפחדו ואל תתעצלו ללכת לכמה חברות השכרה ולברר מחירים! ישנם המון חברות אמינות ופופולאריות בכל רחבי הארץ שיוכלו לתת לכם הצעות מחיר שונות – השוו מחירים וכך תוכלו לבחור את הצעת המחיר המשתלם עבורכם ולחסוך עד מאות שקלים!

פק"ל קפה ופיצה – גם בהובלות לשימוש פרטי וגם לשימוש עסקי טיפ זה הוא מעולה ליצירת יום מועיל וחוויתי!

יום ההובלה בין אם עסקי או פרטי יכול להיות יום ארוך ומתיש לכולם! ומי אלה כולם חוץ ממכם? בשימוש פרטי, בד"כ העדר סבלים יתמלא בחברים ומשפחה שיעזרו לכם בהובלה ובשימוש עסקי, בד"כ זה יהיה הנהג והעובדים שלכם!

לפעמים כשעושים טובה או כשעובדים בעבודה לא סטנדרטית וקשה, קשה לשמור על מורל ולכן תמיד רצוי שתכינו מבעוד מועד קצת כיבודים ושתיה. למשל אם אלו חברים, רצוי להזמין את כולם לפיצה (כמו שנהוג אצל האמריקאים) ולקנות קצת שתייה ממותקת מראש! ואם אלו העובדים שלכם או הנהג רצוי לפתוח פק"ל קפה + עוגיות להנעים את האווירה.

ועוד הערה קטנה אך לא פחות חשוב – הודו לכל המעורבים והעריכו את העזרה!!

 

כמה עולה השכרת משאיות הובלה?


משאית עד 5 טון
(מוגבל ל 100 ק"מ)
1,500-2,000 ש"ח

משאית עד 12 טון
מוגבל ל 100 ק"מ)
2,000-2,500 ש"ח

משאית עד 22 טון סמיטריילר
(מוגבל ל 100 ק"מ)
2,300-3,000 ש"ח

משאית עד 40 טון טריילר
(מוגבל ל 100 ק"מ)
2,500-3,500 ש"ח