הובלות משרדים

 

 

כל מה שצריך לדעת על הובלות משרדים


הובלת משרד כמה זה יעלה לי? איזה סוג רכב הובלה הכי מתאים לי?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים להזמין חברת הובלות.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת הובלות טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות הובלות איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מהגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מובילים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

הכל על הובלת משרדים


אז הגיע הרגע והנה אתם נמצאים ממש לפני שלב העברת משרד.

מעבר משרד הינו שלב מרגש משום שמדובר על התחלה חדשה, אך עם כל ההתרגשות והשמחה המעבר עשוי גם להלחיץ שכן יש להעביר ציוד יקר ורגיש ותהליך אריזת תכולת משרד עשוי להיות ממושך ומתיש.

כדי לבצע הובלת ציוד משרדי בצורה נכונה ובטוחה יש לפנות אל חברת הובלות מקצועית עם התמחות בהעברת משרדים ויש לוודא כי מדובר על חברת הובלות למשרדים ועסקים אשר צברה ניסיון וותק, מחזיקה בכל הרישיונות הדרושים, מספקת ביטוח להובלת משרד וכן שירותי אריזה והובלה בתנאים המתאימים לחפצים המועברים.

 

מה ההכנות שצריך לעשות בעל עסק, חנות או משרד לפני התחלת הובלה?


וודא כי יש למשאית ההובלה מקום להחנות

לפני תחילת ההובלה חשוב לוודא כי יש למשאית מקום לעצור ולהחנות. מומלץ ביותר להשכיר משרד עם חנייה לא רק עבור המשאית אשר פורקת את המטען בתהליך העברת המשרד אלא גם עבורך ועבור הלקוחות אשר יגיעו אליך בעתיד.

חנייה מסודרת תקל על תהליך העברת המשרד בצורה ניכרת, בצורה זו יוכל להתבצע תהליך הובלת תכולת משרד בצורה שקטה ורגועה בלי צפירות של נהגים עצבניים אשר אינם יכולים להמשיך בנסיעתם עקב חסימת הדרך.

קח את העסק לחופשה

אין ספק כי הובלת רהיטים לחנויות, משרדים, עסקים וחברות דורשת זמן, אנרגיה והשקעת מאמצים שכן יש לפנות את השטח ולאפשר לעובדים להעביר את תכולת המשרד כך שיהיה קשה מאוד לבצע רילוקיישן למשרדים או העתקת משרדים כאשר אנשים עובדים במקום.

במידה ולא ניתן לבצע את המעבר כאשר העסק נמצא בחופשה אפשר לבצע חלק מהובלת החפצים למשרד החדש בזמן שהאנשים עוד עובדים במשרד הישן ולהשלים את ההובלה כאשר כבר תעבדו במקום החדש.

בצורה זו יהיה ניתן לעבוד תוך כדי התהליך.

 

מה זה אומר – חברת הובלות מקצועית?


חברת הובלות מקצועית ובעלת ניסיון אשר מחזיקה בכל האישורים הדרושים לצורך ביצוע העבודה ומבטחת את תכולת המשרד תגרום לכם להרגיש שאתם לא נמצאים לבד בעסק המורכב של הובלת משרד.

העובדים בחברת ההובלה ילוו אתכם לאורך כל התהליך - יגיעו אל המשרד שלכם, יפגינו אכפתיות, ינהגו בציוד בעדינות ולא ישליכו אותו אל המשאית בכוח אלא ימצאו את הדרכים הבטוחות והיעילות ביותר להעברת הציוד- כך שהוא לא יפגע.

מעבר לזאת, ידאגו עובדי חברת ההובלות שלא להפריע לשכנים במשרדים סמוכים.

נוסף על כך, ידאגו עובדי החברה להביא את כל חומרי האריזה הדרושים (חומרים אלו יגנו על הציוד מפני מכות) וירשמו על חומרי האריזה אשר מכילים פריטים שבירים אזהרה כך שיהיה ברור כי הם מכילה חפצים שבירים.

נוסף על כך, תעבוד החברה עם מנוף אשר יאפשר העברת ציוד כבד וגדול לקומות גבוהות, בניגוד למרבית חברות הובלה הקטנות אשר אינן מחזיקות במנוף, יחזיקו החברות הרציניות במנוף ויבצעו את המלאכה בצורה מדויקת ובטוחה.

כמו כן, תוכל החברה להשתמש בעגלות משא. עגלות המשא תופסות את החפץ שיש להעביר באמצעות רצועות חזקות אשר שומרות על החפץ יציב ומונעות ממנו לפול ולהיפגע.

 

איך מוצאים חברת הובלות אמינה?

 

חברת הובלות אשר תבצע את כל הפעולות הללו תהיה מקצועית ואמינה. אך השאלה היא – איך מוצאים אותה?

איך מוצאים חברת הובלות עבור חברות ועסקים? פנייה אל הסביבה הקרובה – מישהו בטוח מכיר חברה מתאימה

העתקה והובלה של מפעלים כולל ציוד כבד או העתקה והעברה של משרדים דורשות צוות מקצועי אמין ומנוסה. ניתן למצוא חברת הובלות איכותית ומקצועית אשר מתמחה בתחום הובלות חברות ועסקים בדרכים שונות: ראשית, ניתן לפנות אל מכרים, חברים ועמיתים למקצוע- סביר להניח שמישהו מהם נעזר בעברו בחברת הובלות מתאימה ויוכל להמליץ עליה.

לבחור את החברה בלי לפול ברשת

כמו כן, ניתן לפנות אל מכרים וחברים באמצעות הפייסבוק. הרשת החברתית הינה דרך מצוינת לקבל המלצות ורעיונות מהחברים. במידה ותכתבו על ה"וול" שלכם שאתם מחפשים חברת הובלות משרדים יוכלו החברים אשר נעזרו בשירותי ההובלה עבור העברת חדרי מחשבים, העברת משרדי הייטק, העברת משרדים קטנים או העברת משרדים גדולים להמליץ לכם על חברה מתאימה.

כמו כן, תוכלו לחפש דפי עסק של חברות הובלות משרדים ולבדוק כמה לייקים קיבלה כל חברה והאם חברי הפייסבוק רשמו המלצות או לחילופין דעות שליליות אודות החברה- במידה ותמצאו דף עסק אשר מכיל ביקורת שלילית אל תפנו אל החברה.

פורומים וקבלת המלצות

דרך נוספת למציאת חברת הובלות משרדים תוכל להתבצע באמצעות גלישה בפורומים. תוכלו להקליד את המשפט: "חברת הובלות מומלצת להובלות משרדים" או " מובילים מומלצים להובלת משרדים" ולמצוא מגוון פורומים אשר עוסקים בנושא. גולשי הפורומים יוכלו להמליץ לכם על חברות מקצועיות אשר מבצעות העברת משרדים בתל אביב, העברת משרדים בירושלים, העברת משרדים בהרצלייה ועוד. כמו כן, יוכלו הגולשים לספר לכם על חברות הובלות משרדים שאינן מומלצות משום שאיחרו בזמני ההגעה, גבו מחירים גבוהים מידי, נהגו בהם באופן שאינו אדיב או חלילה פגעו בציוד. בצורה זו תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה תסכול, בזבוז זמן ובזבוז כספים.

גולשי הפורומים יוכלו גם לענות לכם על שאלות שונות כמו למשל: "כמה זמן לוקח להעביר משרד?", האם מומלץ לקחת ימי חופש לצורך ביצוע ההעברה?" או "כמה עולה להוביל משרד?" תוכלו למצוא תשובה עבור השאלה האחרונה גם על ידי הקלדת המשפטים: "חברת אריזה והובלה המלצות ומחירים" או "הובלות משרדים השוואת מחירים" ולמצוא מגוון תוצאות רלוונטיות. מומלץ ביותר שלא לפנות לחברה הזולה ביותר משום שעשויות להיות סיבות למחיר הנמוך- החברה עשויה שלא להחזיק ברישיונות הדרושים, להיות חדשה וחסרת ניסיון, להחזיק במעט רכבים, לא לבטח את תכולת המשרד, להיות בעלת מוניטין רע ועוד. מנגד, לא חייבים לבחור בחברה היקרה ביותר שכן המחיר היקר אינו מעיד על מקצועיותה.

בחינת אתרים שונים

דרך נוספת למציאת החברה המתאימה תוכל להתבצע באמצעות גלישה באתרים שונים.

האינטרנט – יודע הכל יוכל להוביל אתכם אל מגוון אתרים של חברות אשר מתמחות בהובלת משרדים.

כאשר תערכו את החיפוש זכרו לבדוק מהו הוותק של החברה, האם היא מחזיקה בכל האישורים הדרושים, האם הנהגים עוברים קורסי רענון מידי תקופה, באילו סוגי הובלות היא מתמחה, האם היא מעסיקה עובדים רבים וקבועים (עובדים קבועים אשר רגילים לעבוד יחדיו יבצעו את העבודה בצורה יעילה ובטוחה יותר), האם היא מחזיקה במגוון סוגי רכבים בגדלים שונים, מהו המחיר שהחברה גובה עבור השירות, האם היא גמישה בזמנים, האם האתר מכיל חוות דעת והאם קיים מידע שלילי אודות החברה באינטרנט- תוכלו לבדוק האם ישנו מידע שלילי אודות החברה על ידי הקלדת שמה של החברה במנוע החיפוש.

במידה וישנה ביקורת שלילית לא מומלץ לפנות אליה- אין סיבה להכניס את ראשכם למיטה חולה.

 

לבצע את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם

 

לאחר קבלת מלא האינפורמציה הדרושה לכם, איסוף ההמלצות, בחינת המחירים, השוואה ביניהם וכו' תוכלו למצוא את החברה המתאימה ביותר עבורכם, לבצע את העברת תכולת המשרד ברוגע ולהתחיל דרך חדשה ברגל ימין.

 

טיפים עבור העברת משרדים

 

כאשר הקמת את העסק שלך, הרגשת כאבא גאה הבוהה בתימהון ברך הנולד- הנה, כבר יש עובדים ותוכנית כלכלית ואפילו תפוקה. כאשר העסק שלך המשיך לקרטע בצעדיו הראשונים בעולם העסקים עוד היית מופתע מההצלחה וחרד מהכישלון.

אבל הנה, עברה תקופה ואתה ניצב בפני פרשת דרכים נוספת: ההתרחבות. עכשיו, אתה מביט בו כאב המעלה את ילדו על האופניים.

מש לא להאמין שאך לפני כמה עשרות חודשים- הייתם בסך הכל בהתחלה.

 

להעביר את המיקום

 

בהנחה והעסק שלך אינו וירטואלי לחלוטין, הרי שיש לך נדל"ן. לרב, התרחבות העסק אומרת גם התרחבות מבחינה נדל"נית.

לא תמיד אפשר לשכור "עוד שטח" במקום בו אתה נמצא ולכן, תצטרך פשוט להעביר את המשרד שלך למקום אחר.

אבל, בשונה מהובלה של בית, הובלות משרדים דורשות דיוק, סדר וארגון מופתי, בעיקר אם אתה מתכוון לחזור לפעילות באופן מהיר, או לא להפסיק פעילות כלל.

לכן, כדאי לעשות סקר שוק בין חברות הובלה שונות ולא להתפשר אלא על חברת הובלות מעולה בלבד.

 

חסכון שעולה ביוקר

 

אם תחליט לחסוך על שירותי הובלה ולשכור מובילים שאינם מומחים בהעברת משרדים, אתה עלול למצוא את עצמך עם בעיות.

יש צורך בידע טכני מסוים של אריזה כדי להביא את הציוד המכאני והריהוט המשרדי שלך ליעדו בשלמות ואחידות.

גם אמינות ויכולת העמידה בלוחות זמנים של חברת ההובלה חשובה לאין ערוך.

מוביל שיאחר לך יכול לעלות לך בהשבתה של העסק לכמה שעות- קרי: יכול לעלות לך בהפסדים לטווח הקצר ואולי הארוך, בפגם שמך מול לקוחות.

 

כמו שצריך


אז איך עושים את זה? איך מוודאים שחברת ההובלה שאתה מתכוון להעסיק אכן יודעת לעשות העברת משרד? פשוט מאד, שואלים. עדיף כמובן לשאול לא רק את החברה אם היא עוסקת בשירותי העברת משרדים אלא לקבל לגביהם גם המלצות.

אם אין לך בעל עסק שאתה מכיר, שעבר לא מזמן ולכן יכול להמליץ על הובלות משרדים בהחלט אפשר לבקש לדבר עם ממליצים על הובלת משרד מהחברה עצמה בה אתם מעוניינים. כיום, חברות רבות שומרות לעצמה טלפונים של לקוחות מרוצים למקרה כזה.

 

כמה עולה הובלת משרדים?


הובלת משרדים קטנים
500-2,500 ש"ח
(תלוי מיקום)

הובלת משרדים גדולים
1,500-5,000 ש"ח
(תלוי מיקום וציוד)

הובלת משרד
(שני חדרים, בבניין עם מעלית)
2,000-3,800 ש"ח

הובלת משרד
(שלושה חדרים, בבניין עם מעלית)
2,000-3,800 ש"ח

אריזת חדר משרד
(עד 12 קרטונים)
550-900 ש"ח

ט.ל.ח

 

פניות אחרונות
העברת משרדים
*2 עיר היעד: בני ברק
*תאריך הובלה מבוקש: 30/04/2020
הובלת קרוואן
חיפה וחוף הכרמל
22/04/2020 21:06:18
העברת משרדים
*2 עיר היעד: ביתר עילית
*תאריך הובלה מבוקש: 17/01/2020

אשדוד
23/02/2020 18:30:45
העברת משרדים
*2 עיר היעד: קיבוץ עין השלושה
*תאריך הובלה מבוקש: 31/12/2019

ירושלים והסביבה
19/12/2019 17:58:15
העברת משרדים
*2 עיר היעד: פתח תקווה
*תאריך הובלה מבוקש: 02/11/2019
אבקש לחזור עם הצעה בדחיפות
הוד השרון והסביבה
02/11/2019 21:01:29
העברת משרדים
*2 עיר היעד: ירוחם
*תאריך הובלה מבוקש: 23/04/2018

אשקלון
16/04/2018 14:57:23
העברת משרדים
*2 עיר היעד: בית שמש
*תאריך הובלה מבוקש: 01/04/2018

ראשון לציון והסביבה
25/03/2018 14:59:52