הובלות דירה

 

 

כל מה שצריך לדעת על הובלות דירה


הובלת דירה כמה זה יעלה לי? איזה סוג רכב הובלה הכי מתאים לי?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים להזמין חברת הובלות.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת הובלות טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות הובלות דירה איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מהגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מובילים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

הובלות דירה


סוף סוף הסתיימו החיפושים ומצאתם את דירת חלומותיכם, רגע לפני שמזמינים חברת הובלות ומתחילים במארז החפצים ישנם כמה טיפים נכונים ומוצלחים שעליכם לדעת לתכנון העברת הדירה עם כמה שפחות תקלות ושהעברת הדירה תתבצע בצורה הטובה והנוחה ביותר.

הובלות דירה היא פעולה לכאורה פשוטה אולם כדאי שלא נקל בה ראש שכן גם פעולה פשוטה כמו הובלת דירה יכולה להסתבך ולגרום לנו מפח נפש במקרה הטוב ועד לאובדן ופגיעה ברכוש אותו צברנו במהלך חיינו בעמל רב עד כדי גניבת רכוש זה במקרה הרע.

 

מה חשוב לעשות לפני

 

שרוצים להוביל דירה?


בטרם נתחיל בביצוע הובלת דירה ובטרם נבחר חברת הובלות כדי לשים לב ותת דגש על הנושאים הבאים :

תכנון העברת הדירה

דבר ראשון שכדאי לתכנן הוא תאריך המעבר.

ישנם היום הבדלים משמעותיים בין מחירי הובלות בחודשי השנה השונים.

בחורף המחירים נמוכים יחסית ואילו בקיץ מחיר הובלה יכול להיות כפול ואף יותר.

גם ליום בשבוע יש חשיבות גדולה על המחיר, בימי שישי וחג המחיר יקר יותר מביום חול.

לאחר בחירת התאריך ויום ההעברה כדאי לבחור איזו חברת הובלות תשרת אתכם בתהליך העברת הדירה.

בחירת חברת ההובלה הינה דבר משמעותי לתכנון המעבר.

כדאי לדבר עם משפחה, חברים קרובים, שכנים ומכרים שימליצו לכם על חברת הובלה טובה ומאילו כדאי להיזהר.

כדאי לקבוע פגישה עם האחראי של חברת הובלות ולתאם איתו שיבוא לראות את דירתכם ואת תכולתה.

כדאי להתעקש על כך ולא לציין טלפונית את פרטי ההובלה שאתם מעוניינים להעביר, זה מונע חיכוכים וויכוחים מיותרים.

כאשר מגיע האחראי מטעם החברה רצוי לרשום על דף את תכולת הבית, לתמחר את המחירים על הפריטים ולציין עם המחיר כולל הכל כמו: אריזה, פירוק הרהיטים, הרכבת הרהיטים, פריקת ארגזים, טיפים לעובדים וכ'ו.

 

טיפים חשובים נוספים שממש אסור לפספס

 

עבור כל תהליך הובלות הדירה

 

יש לכתוב על כל ארגז שנארז לאיזה חדר שייך כך גם מוביל הדירה ידע לאן להניח ארגז זה בזמן הפריקה וגם אתם במצב שיש הרבה ארזים בהנחה ותזדקקו לדבר מסוים תוכלו לחפש ולמצוא אותו בנקל.

לעיתים פעולת הובלת דירה נמשכת יותר מיום לכן בהנחה ויש לכם ילדים כדאי לסדר את חדר הילדים דבר ראשון שכן בזמן שהילדים יהיו עסוקים בחדרם תוכלו אתם לסדר את שאר הבית "בשקט" יחסי מעבר דירה שמתוכנן היטב חוסך הרבה עצבים מיותרים.

פריטים יקרי ערך כמו תכשיטים רצוי לבצע שינוע ברכב הפרטי שלכם ולא ע"י מובילים זה לא כבד ויכול למנוע סיבוכים עתידיים,כבר קרו מקרים בהן הובלות נעשו ותכשיטים נבזזו.

כדאי לארוז ספרים ודיסקים בקרטונים קטנים שכן משקלם רב והם יכולים להיקרע בזמן האריזה כמו גם להיפתח ע"י חברת ההובלות שכן משקלה רב ואינו מתאים לנשיאה.

הכינו ליום האריזה עוד לפני יום ההובלה כמות מספקת של קרטונים בכל מיני גדלים כמו גם דבק על מנת לסגור את הקרטונים.

הכינו שקיות אשפה גדולות אשר יכולות לשמש אתכם לאריזת בגדים הובלת בגדים בשקית נוחה מאוד.

כלי מטבח ופריטים אחרים שבירים דאגו לעטוף עם עיתון, כמו כן כדאי להניח פריטים שבירים אלו בקרטון בינוני ולהודיע לחברת ההובלות ע"י רישום שביר כי קרטון זה רצוי שיטופל בעדינות במהלך הובלה.

ריהוט רצוי שימוגן ע"י שמיכות ונייר נצמד ע"י חברת ההובלות או חברה לאריזה וסידור הבית ,חברת הובלות מקצועית תארוז כך ריהוט מסוג זה למניעת שריטות, דאגו כי כל הריהוט יארז בצורה הזו ואל תשתכנעו מנציגי חברת הובלות באומרם כי עוטפים רק את הצד "שיושב" על רצפת המשאית.

כדאי להכין תיק אישי עם כל מיני פריטים להם תזדקקו, אם הובלות דירה לוקחת זמן רב יחסית כמו יומיים לדוגמא, כך לא תצטרכו לחפש את משחת השיניים והמברשת לדוגמא בין עשרות הקרטונים המונחים בסדר לא סדר בביתכם החדש.

כדאי להשאיר מספר קרטונים פתוחים ולא צריך לסגור את כל הקרטונים בדבק, תמיד שוכחים ביום הובלת הדירה להכניס פריט זה או אחר וארגז פנוי יוכל לשרת אתכם במקרה זה.

בהנחה ויש לכם עציצים לא כדאי להשקות אותם יום לפני ש-חברת הובלות מגיעה לביתכם מטעמים מובנים.

כדאי לדאוג לחניה ביום הובלת הדירה שכן חברת הובלות תאלץ לעבוד קשה עם החניה שלה תהיה מרוחקת מהבית שלכם, מומלץ שתחסמו חניה אחת תוך מתן הודעה מוקדמת והסבר לשכנים, תמיד יהיו שכנים שיתלוננו אולם עדיף שהמובילים יעבדו פחות קשה וכך הסבירות להובלה תקינה תגבר.

בהובלות דירות ובכלל בתחום הובלות נהוג להשאיר טיפ למובילים דאגו להראות למוביל או לנציג חברת ההובלות כי אתם מודעים לנוהג זה וכמובן תטפלו בעניין לשביעות רצון כל הצדדים לטובת הצלחת ההובלה.

לאחר מעבר דירה רצוי אם מתאפשר לעקוב עם רכבכם הפרטי אחר המוביל כבר קרו מקרים שמובילים או חברות הובלה "הורידו" ארגזים וחפצי ערך מהמשאית בטרם הגיעו למקום בו היו צריכים לפרוק את התכולה,זה לא מזיק ויכול לתת תחושת ביטחון שכל הציוד יקר הערך שלנו נמצא היכן שהוא צריך להימצא ולא במקום אחר כמו אצל מוביל הדירה.

 

העברת דירות – מה זה כולל?

 

שירותי העברת דירות כוללים כמובן את העברת התכולה מדירת המקור אל דירת היעד.

אולם ישנם שירותים רבים נוספים שחברות העברת דירות ישמחו להעניק לנו: אריזה וחומרי אריזה, פירוק והרכבה של רהיטים, אחסנה זמנית של תכולת דירה, ועוד. כאשר אנו מבקשים הצעות מחיר להעברת דירה מחברות שונות, עלינו להקפיד כי כל הפרטים נמסרים באופן מדויק, כדי למנוע הפתעות ביום ההובלה.

לצורך כך יש להעדיף חברת הובלות השולחת נציג לבקר בבית, ונותנת הצעת מחיר בכתב, לאחר בחינת כל הגורמים המשפיעים על מחיר ההובלה.

 

הובלות דירה – ביטוח

 

ומספר הסבלים


חשוב מאוד שנדרוש ונקבל את תעודת הביטוח של חברת העברת דירות, כולל נקיבה בסכום הפיצוי במקרה של נזק.

העברת דירות היא תהליך מורכב, וחשוב שנדע כי חברת העברת דירות שבחרנו מוכנה לכל תרחיש. כמו כן חשוב לבדוק כי מספר הסבלים מובטח לנו בהסכם העבודה.

ככל שהדירה גדולה יותר, תכולתה רבה יותר, ודרוש זמן רב יותר לסיים את העבודה.

מספר הסבלים (שניים ומעלה – חובה!) שיבצעו את העברת הדירה הוא קריטי לשם ביצוע זריז, יעיל ובטוח.

 

טיפים לבחירת חברת

 

הובלות מתאימה


תחום הובלות דירה ובכלל תחום ההובלות הוא תחום פרוץ ביותר וישנם הרבה חאפרים שכן כל מה שנדרש כדי להיות מוביל או לעסוק במתן שירות הובלות הוא השכרה או רכישת משאית וקדימה לצאת לעבודה, בזמן האחרון ובכלל ישנן תלונות רבות על כל מיני חברות הובלה בהן כאלו שסגרו מחיר ושינו אותו במהלך ההובלה, חברות הובלות שלא עמדו בלוחות הזמנים כפי שהתחייבו מול הלקוחות, חברות הובלה שעובדיהם גנבו חפצי ערך או בפעולה רשלנית פגעו באותם חפצי ערך וגרמו להשבתתם ולכן בטרם נפנה לחברת הובלות רצוי כי נשים לב לדברים הבאים וננהג בתבונה שכן סוף מעשה במחשבה תחילה.

 

כמה זמן לפני רצוי להזמין

 

חברת הובלות?

 

בחירת חברת הובלה רצוי שתיעשה בערך חודש לפני תאריך פינוי הדירה שכן מספר גורמים יכולים לשבש את תאריך עזיבת הדירה לדוגמא בחודשי הקיץ ידוע כי הביקוש לחברת הובלה עולה ולעיתים אין מובילים פנויים לכן רצוי להזמין הובלה אפילו חודש לפני תאריך היעד להובלת הדירה.

 

מספר הצעות מחיר

 

מכמה חברות הובלות


בקשו הצעת מחיר מכמה חברות הובלות ושימו לב כי הצעת המחיר אותה קיבלתם היא רלוונטית עבורכם, לא אחת אתם תחויבו בגין דברים שלא קשורים אליכם, ניתן לקבל הצעת מחיר להובלה בטלפון או הצעות מחיר במייל אולם חברות הובלה רציניות ישלחו מוביל נציג אשר יעריך את תכולת הדירה, כמה שעות תיקח ההובלה, באיזה ציוד מיוחד יש להשתמש במקרה הצורך, לעיתים צריך לבצע גם הובלה עם מנוף, כמה אנשי צוות יצטרכו להוביל את הדירה, האם יש צורך באנשי מקצוע מיוחדים אשר צריכים לפרק ולהרכיב ציוד מיוחד כמו למשל מזנון גדול שלא עובר במפתן הדלת, לכל הדברים הללו יש משמעות למחיר הובלת דירה ולכן בהנחה ומדובר בהובלת דירה גדולה רצוי כי תתעקשו על כך שנציג חברת ההובלות יגיע להתרשם פיזית.

היזהרו מהצעת מחיר זולה מאוד שכן ישנן חברות הובלות אשר מסכמות עם מספר לקוחות במקביל על אותו יום על הובלת דירה אולם בסופו של יום אינן מגיעות לבצע את העבודה שכן ישנה עבודה משתלמת יותר אחרת.

חברות הובלות אלו בדרך כלל לא יטרחו להתקשר אולם גם אם יתקשרו ידאגו "להמציא" סיפורי אלף לילה ולילה.

דאגו להכניס סעיף להסכם עם חברת הובלות לפיו אי ביצוע מעבר דירה או הובלה בתאריך היעד תגרום לקנס כספי מקובל של 1,000 ש"ח לדוגמא, אז תבטיחו כי אכן תבוצע ההובלה בסבירות גבוהה.

 

איזה ניירת צריכה חברת

 

הובלות להחזיק?


ודאו כי חברת ההובלות איתה אתם רוצים לעבוד מחזיקה בכל האישורים הנדרשים כגון רישיונות וביטוח. מחיר הובלות דירה יכול להשתנות כתוצאה מביטוח חפצי ערך יקרים דאגו לברר סוגיה זו בטרם תסגרו עם חברת ההובלות, ברוב המקרים לחברת הובלות ביטוח סטנדרטי ולכן אם יש לכם ציוד יקר ערך או ציוד חריג כדאי להרחיב את הביטוח של חברת ההובלות ולכן דאגו לקבל מהם מחיר בגין ביטוח פרטני זה.

 

חוזה עם חברת הובלות


לפני החתימה עם חברת ההובלות על הסכם הובלה כדאי לקרוא את החוזה בעיון רב, גם את האותיות הקטנות, ישנם מצבים בהם מעבר לסכום אותו התחייבה חברת ההובלות לגבות, נוספים סכומי כסף לא מבוטלים בגין פריטים מיוחדים כפי שכתוב באותן אותיות קבועות כמו תוספת עבור הובלת פסנתרים לדוגמא.

ההמלצה שלנו היא לחתום על מחיר סופי שלא ישתנה, בכל מצב תמיד עדיף ורצוי לעמוד על כך לפני ההובלה ולא תחת לחץ ביום ההובלה ומכאן החשיבות לקביעה עם מוביל מספר ימים לפני ההובלה עצמה שכן זמן זה יגרום למוביל להיות בלחץ של סגירת חוזה ולכם תהיה אפשרות להזמין חברת הובלות אחרת אם לא יעמוד בסיכום אותו ערכתם בע"פ בטרם חתימת ההסכם.

בהנחה וחתמתם הסכם או חוזה הובלה כדאי לדעת האם הצעה זו היא מחייבת או לא שכן יתכן ותקבלו הצעת מחיר לא מחייבת שתבוסס על תעריף לשעה או משקל מסוים והסיכון כאן ברור, בכלל לא פשוט להעריך את שני הפרמטרים האלו ולכן הצעת מחיר מסוג זה הכוללת סכום משוערך אומנם יכולה להתברר כלא מעשית שכן החיוב בסופה של ההובלה יעלה בשיעור רב על מה שצפה המוביל או חברת ההובלות, כמובן לטובתם. רצוי לקבל הצעת מחיר מחייבת המתבססת על מצב קיים וסגירת מחיר פיקס להובלה.

חברת הובלות מקצועית ואמינה תדע להעריך נכונה ולקבוע מחיר הובלה מתאים ללא הפרמטרים של משקל או זמן עבודה.

 

המלצות על חברות הובלות

 

קבלת המלצות על חברת הובלות או מובילים היא תמיד רצויה דרשו זאת מהמובילים וזו לא בושה!

חברת הובלות שמכבדת את עצמה ודאי מחזיקה המלצות מלקוחות, אל תתעצלו תרימו טלפון ותשאלו את הממליצים האם צוות ההובלה אמין כיצד בוצע עבודת הובלה האם הייתה לשביעות רצונם האם חברת ה-הובלות עמדה בזמנים וכדומה.

 

כמה עולה העברת דירה?

 

העברת דירת 5 חדרים
2,000-3,500 ש"ח

העברת דירת 4 חדרים
2,000-2,800 ש"ח

העברת דירת 3 חדרים
1,300-2,000 ש"ח

העברת דירת 2 חדרים
1,000-2,000 ש"ח

העברת דירת חדרסטודיו
700-1,400 ש"ח

העברת דירה בתחילת או סוף חודש
10-20% תוספת

העברת דירה בחודשי הקיץ
15-30% תוספת

שירות אריזת דירה
20-50 ש"ח (פר ארגז)

אריזת דירה עם ריפוד מיוחד 40-60 ש"ח
פר ארגז)

קרטונים לאריזה
(כ-50) 225-320 ש"ח

מחיר העברת תכולת דירה משתנה בהתאם למספר פרמטרים:

מחיר משתנה בהתאם למספר פריטי ריהוט, האם יש מעלית בבניין ומיקום הדירה החדשה.

מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר ואף להתרשם מהמלצות בטרם מזמינים את סוג שרות זה.

מומלץ לבדוק את סוגיית הביטוח של הובלת תכולת הדירה שלכם.

 

פניות אחרונות
הובלת דירות
*2 עיר היעד: נתניה

נתניה והסביבה
19/07/2020 23:15:07
הובלת דירות
*2 עיר היעד: נהריה

ישובי עמק חפר
19/07/2020 00:12:39
הובלת דירות
*2 עיר היעד: חצור הגלילית

נהריה
18/07/2020 21:09:39
הובלת דירות
*2 עיר היעד: חדרה
מרום גולן לחדרה
מושבים בצפון
14/07/2020 14:40:28
הובלת דירות
*2 עיר היעד: רחובות
מוצא ויעד קומה שניה בלי מעלית
גדרה והסביבה
12/07/2020 23:08:00
הובלת דירות
*2 עיר היעד: חיפה
22.07 מעבר דירה
חיפה וחוף הכרמל
09/07/2020 14:11:55